O nas

Jesteśmy rozwijającą się firmą działającą na rynku usług finansowo-księgowych. Podstawowym zakresem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych oraz kadrowo płacowych dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Nasza oferta skierowana jest do spółek prawa handlowego oraz do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Obsługę klientów prowadzimy w języku polskim oraz niemieckim, zarówno w siedzibie naszego biura jak i u zleceniodawców. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowym koncernie możemy zaoferować obsługę w oparciu o sprawdzone międzynarodowe standardy. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę gwarantując pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych dokumentów.

Posiadamy wymagane prawem kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone certyfikatami: 20276/2007 oraz 23325/2008.

Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC.

Pracujemy tylko na licencjonowanych, rekomendowanych programach księgowych i kadrowo-płacowych. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy ich bieżącą archiwizację.

Obsługujemy firmy z rejonu Wielkopolski.

Podejmujemy współpracę w dowolnym momencie roku obrotowego i na każdym etapie rozwoju Twojej Firmy.

Z naszymi klientami zawieramy umowy handlowe na prowadzenie księgowości i wystawiamy faktury VAT za nasze usługi.

Nasze biuro mieści się w Skórzewie.
Lokalizacja naszego biura jest dogodna ze względu na możliwość zaparkowania samochodu na parkingu przy bloku.


Wysoka jakość naszych usług wynika z naszego wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego dążenia do doskonalenia własnych umiejętności.


Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą